Uzun Kollu Termal Üst

Termal bir girdi tam girdi yaşamlarımıza. Termal denilen malzemeden yapılan ürünler ise son yıllarda oldukça revaçta ve bu malzemeden değişik giyim ürünleri üretiliyor. Çoraplar, içlikler, taytlar, bereler, üst giyim ürünleri hemen ilk anda söylenebilecek olan ürün çeşitleri

Bu ürünlerin en önemli özelliği ise kışın soğuk geçen günlerde insanların sıcak bir biçimde kalmaları. Hava - 45 derece bile olsa bu ürünler ile sıcacık kalıyorsunuz. Özellikle de çok üşüyen birisi için bu ürünler ideal.

Dahası bu ürünler hem kadınlar, hem de erkekler için üretiliyor ve ürün yapıları gereği alerji vb. sorunlara yol açmadığından güvenle her yaşta giyilebiliyor. Ürünün belki de en önemli avantajı ve farkı tam da bu. Kışı böylesi bir ürün ile herhangi bir sağlık sorunu yaşamadan rahatça geçirmek mümkün.

Uzun kollu termal üst tematik bir ürün olup, ürün yapısı kimi markalarda değişiklik göstermekle beraber şu biçimdedir: %75 Yün, %25 Akriliktir.

Beden olarak ise S,M,L, XL gibi tüm bedenlere uygun olan ürünler mevcuttur. Model olarak sadece iç giyimde değil, gündelik yaşamda da kullanılacak biçimde biyeli, düğmeli, balıkçı yaka gibi değişik formlarda da olabilmektedir.

Renk olarak ise elbette ana renkler siyah ve beyaz var ama bunun dışında bazı markalarda daha değişik renklere de rastlanabiliyor. Mavi, ekru, kırmızı gibi.

Fiyatlar ise ürünün özelliğine, modeline, markasına göre farklılıklar göstermektedir.