Uzun Kollu Erkek Termal Üst modelleri

, 51 ürün bulduk!

Uzun Kollu Erkek Termal Üst

Erkek giyiminde kadın giyiminde olduğu kadar çok seçenek karşımıza çıkmıyor ama son yıllarda erkek modası için dünyaca ünlü markaların dünyaca ünlü ürünleri de bulunuyor ve her geçen gün kadınlar ile yarışırcasına ürün gamı genişliyor.

Termal denilen malzemeden yapılan ürünler ise son yıllarda oldukça revaçta ve bu malzemeden değişik iç giyim ürünleri üretiliyor. Çoraplar, içlikler, taytlar hemen ilk anda söylenebilecek olan ürün türleri.

Bu ürünlerin en önemli özelliği ise kışın soğuk geçen günlerde insanların sıcak bir biçimde kalmaları. Hava eksi 40 derece bile olsa bu ürünler ile üşümek mümkün değil. Özellikle de çok üşüyen birisi iseniz bu ürün sizin için biçilmiş bir kaftan adeta.

Üstelik bu ürünler hem kadınlar, hem de erkekler için üretiliyor ve ürün yapıları gereği alerji vb. sorunlara yol açmadığından güvenle her yaşta giyilebiliyor. Ürünün belki de en önemli avantajı ve farkı tam da bu.

Uzun kollu erkek termal üst tematik bir üründür ve ürün yapısı kimi markalarda değişiklik göstermekle beraber şu biçimdedir: %75 yün, %25 akriliktir.

Beden olarak ise S, M, L, XL gibi tüm erkek bedenlerine uygun olan ürünler mevcuttur.

Siyah ve beyaz uzun kollu erkek termal üst ürünlerinde ana renkler olarak karşımıza çıkmakla beraber diğer renk seçenekleri de kimi zaman karşımıza çıkmaktadır.