Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


BATTAL Beden XL = 54-56
% 75 Avusturalya Merinos Yünü, % 25 Akrilik. Doğal özellikleri sayesinde yazın serin, kışın sıcak tutar. Koku yapmaz, kas ağrılarına iyi gelir ve vücutta biriken negati enerjiyi alır. İadesi veya değişimi mümkündür. Hasyün Erkek BATTAL EKRU Uzun Kol Yün Fanila.


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Has Yün markasının Hasyün E700 Erkek Uzun Kol Yün Fanila ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Has Yün markasına ait Hasyün E700 Erkek Uzun Kol Yün Fanila Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

XL bedenleri mevcut olan Hasyün E700 Erkek Uzun Kol Yün Fanila, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Has Yün E700 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Hasyün E700 Erkek Uzun Kol Yün Fanila ürünü faturada "Has Yün E700" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.