Dono Lycra Uzun Kol Tam Balıkçı Yaka 1251

Dono Lycra Uzun Kol Tam Balıkçı Yaka 1251
Dono 2019 Koleksiyon: Dono Lycra Uzun Kol Tam Balıkçı Yaka 1251

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Dono markasının Dono Lycra Uzun Kol Tam Balıkçı Yaka 1251 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Dono markasına ait Dono Lycra Uzun Kol Tam Balıkçı Yaka 1251 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Dono Lycra Uzun Kol Tam Balıkçı Yaka 1251, Beyaz, Siyah, Gri, Antrasit renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dono 1251 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dono Lycra Uzun Kol Tam Balıkçı Yaka 1251 ürünü faturada "Dono 1251" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.