Termal Alt Erkek

, 44 model bulduk!

Termal Alt Erkek

Termal tek alt ürünleri ile soğuk kış günlerinde bacakların üşümesini engeller. Özel termal kumaşı ile üretilen bu altlar, ilk bakışta normal giyim ürünlerinden ayırt edilemez. Ancak el ile dokunulduğunda ya da kişi üzerine giydiğinde kumaşın özellikleri anlaşılır.

Kışın soğuk havalarda dışarıda çalışmak ya da bulunmak çok zordur. Uzun süre dışarıda soğuk altında kalan erkekler üst giyim olarak 3-4 kat giyebildikler halde alt giyim olarak en fazla 2 kat giyebilirler. Rahat yürümek ve hızlı hareket etmek için pantolon ve eşofman içine giyilen içliğin ince kumaştan üretilmiş olması gerekir. Termal içlikler ince kumaş özelliklerine sahip ürünlerdir. İnce olmalarına karşılık sıcak tutucu özelliği ile soğuktan korur ve sıcak bir kış geçirmeyi sağlar.

Erkekler için termal tek alt içlikler, tayt gibi bacakların tamamını sarar. Vücuda yapıştığı için üzerine pantolon giyildiğinde paçaları kıvrılmaz. En fazla siyah ve beyaz renkli olarak üretilirler. İçe giyildiği, dışarıdan belli olmadığı için renk seçimi tamamen kullanıcının kendi zevkine göre olabilir.

Tek erkek termal alt giyim ürünleri, iç giyim markalarının da ilgisini çekmiştir. Bu nedenle değişk markalar çok sayıda termal alt modeli geliştirip beğeniye sunmuştur. Marka ve renk seçenekleri ile en kaliteli termal alt ürünlerini icgiyimozel.com 'da bulabilirsiniz. Kışı sımsıcak geçirmek ya da sevdiklerinizin kışı sıcak geçirmesini sağlamak için ürünlerimize göz atabilir, online olarak satın alabilirsiniz.