Tüm ürünlerde Anında %10 İndirim

Erkek İçlik

, 19 model bulduk!

Erkek İçlik

Sağlıklı kalma konusundan bahsetmiş iken iç giyim ürünlerinin önemini unutmamak gerekir. İç giyim ürünleri içinde erkek içlik ise son derece özel bir yere sahiptir zira kış aylarında özellikle soğuk geçen kış günlerinde içlik bireyin sağlıklı olabilmesi ve bağışıklık sisteminin korunabilmesi adına son derece önemli olan bir iç giyim ürünüdür.

Zira böylesi bir ürün iç giyim ürünü olarak çıplak tene atlet kullanılsa da kullanılmasa da giyilebilen bir üründür. Yapıları itibarıyla da vücudun dış ortamlardan olumsuz zararlarını önleyen bir dokuları vardır.

Her yaşta güvenle kullanılabilen erkek içlikler içinde son yıllarda en sıkça kullanılan malzeme ise termal olarak belirtilen ürünlerdir. Bu ürünler çift örme yüzlü kumaştan üretilirler. Yüksek nefes alma özelliği ile de vücutta aşırı sıcak veya soğuk stoklanmasını önler ve konforlu bir ısı sağlarlar ki bu da oldukça önemli bir özelliktir.

Bunun dışında modellere baktığımızda 0 yaka, V yaka, yarım balıkçı, tam balıkçı yaka, en sık görülen modellerdir. Kullanılan malzemeler ise üretici markaya göre değişiklik göstermekle beraber Thermoform, Micro Polyester / Viskon – Şardonlu olarak ifade edilebilir.

S, M, L, XL, XXL, 3XL erkek içlik ürün grubunda karşımıza çıkan temel bedenler. Siyah bu ürün grubunda ağırlıklı olarak kullanılan renktir. Ama bunun dışında beyaz, ten rengi gibi renkler de kullanılan renkler arasındadır. Fiyatlar ise ürünün kullanılan malzemeye ve üretici markaya göre farklılık arz eder.