Termal Eldiven

, 1 model bulduk!

Termal Eldiven

Giyim konusu oldukça kapsamlı olan bir konu ve temelde giyimde iki türlü kapsam var. Birincisi gerçekten giymemiz gereken zorunlu olan ürünler ki bir diğeri ise zorunluluk halinde ve/veya isteğe bağlı olarak giyilen ürünler. Ki biz bu ürünlere çoğu zaman bazılarına aksesuar adını da veriyoruz.

Bunlardan en temel olarak bir tanesine örnek verecek olursak eldiven bunlardan birisi. Soğuk kış günlerinde özel gece ve davetlerde kullanılabilen ama majör olmayan bir ürün bu.

Nitekim eldiven grubunda da karşımıza çok değişik ürünler çıkıyor. Termal eldiven ise son yılların en gözde ürünlerinden bir tanesi. Yapısı itibarıyla güvenle kullanılabilecek olan eldiven türü.

Termal eldiven olarak karşımıza değişik modeller ve desenler çıkabildiği gibi düz renk olanlar da mevcut.

Yarım parmak, tam parmak olanlar olabildiği gibi kayak için bu grupta özel üretilen termal eldiven modelleri de yok değil. Yani kapsam oldukça geniş ve adeta yok yok.

S, M, L, XL bedenleri var ki bu da gösteriyor ki el büyük de olsa küçük de olsa bu eldivenler rahatlıkla kullanılabilir yeterlilik arz ediyor.

Yumuşak dokuları ile elleri sıcak tutar iken tüm dış etkenlere karşı da koruyorlar. Dahası hareket kabiliyetini de etkilemiyorlar. Ağırlıklı olarak koyu renklerden üretilen ürünler olmakla beraber daha canlı renkler, unisex olanlar da görülebiliyor. Fiyatlar ise markasına ve ürün özelliğine göre değişiyor.