Kısa Kollu Termal Üst Erkek

, 28 model bulduk!

Kısa Kollu Termal Üst Erkek

Kısa kollu termal üst erkek iç giyim ürünleri sağlık dostudur. Özel olarak geliştirilmiş termal kumaşlardan elde edilen bu üstler, kışın soğuğunu en aza indirir. Araştırmalar ile ortaya çıkarılmış özel termal kumaşı kullanılarak hazırlanan üst giyim ürünleri, etiketlerinde yazan şekilde temizlenmeli ve saklanmalıdır.

Erkekler için kısa kollu termal üst iç çamaşırları, kışın spor aktivitelerinde bulunmak isteyenler için idealdir. Esnek yapıları sayesinde vücudun hızlı hareketlerine bile uyum sağlarlar. Kişinin kendi vücut ısısını kullanarak ısınmasını sağlarlar. Spor yaparken hızlı hareketlenmeden dolayı oluşan terlemeye karşı nem emme gücü yüksektir. Terlemeden dolayı oluşan ıslaklığı hemen emerek bir üst kumaş tabakasına geçirir. Böylece kişi ne kadar terlerse terlesin vücudunun kuru kalmasını sağlar.

Kısa kollu termal üstler, kilo vermek için yapılan egzersizler sırasında da özel olarak kullanılabilir. Bolca terlemeyi sağlar ancak bu terin kişiyi etkilemesini engeller. Vücuttan çıkan ter ile birlikte fazla kilolar da daha hızlı erir. Tek başına kullanılabileceği gibi aynı termal özelliklerde termal altlar ile birlikte takım halinde de kullanılabilirler. Takım halinde kullanıldığında vücudun üst kısmı ve alt kısmında aynı etkiye sahip olurlar.

İç Giyim Özel'de termal giyim alanında da farklı markalara ait ürünleri bulabilirsiniz. Tek parça termal üst giyim ürünlerini online alışveriş imkanı ile satın almak için sitemizden göz atabilir, detaylı inceleme ile yakından bakabilirsiniz. Kaliteyi en hızlı ve en güvenilir şekilde satın almak için daha fazla beklemeden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.