Anıt 2020 Koleksiyon: Unisex Kısa Kol Termal Ust Anıt 1171

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


% 49 Viskoz % 49 Polyester % 2 Elastan


Anıt markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Anıt markasının ürettiği Unisex Kısa Kol Termal Ust Anıt 1171 modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Unisex Kısa Kol Termal Ust Anıt 1171 için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Anıt 1171 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Unisex Kısa Kol Termal Ust Anıt 1171 ürünü faturada "Anıt 1171" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.