Çift Kaplan V Yaka Thermal Fanila 1003

Çift Kaplan V Yaka Thermal Fanila 1003
Çift Kaplan 2017 Koleksiyonu: Çift Kaplan V Yaka Thermal Fanila 1003

Vücudu soğuk etkilerden korumak için giyilen ekstra sıcak tutan çamaşırlara termal çamaşırlar denir. Özellikle Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Termal Atlet Üst çamaşırlarında kullanılan doğal malzemelerin bulunması erkeklerde doğallık arayışının bir tezahürüdür. Termal Atlet Üst ürünleri konusunda Çift Kaplan markası adından ülkemizde sıkça söz ettirmektedir. Çünkü Çift Kaplan markası çok kaliteli ürünler üreten, kendine özgü bir tasarımı bulunan bir markadır.


%49 Violoft, %49 Polyester, %2 Elastan


Çift Kaplan markasının Çift Kaplan V Yaka Thermal Fanila 1003 ürünü Termal Atlet Üst çamaşırı markanın en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Çünkü Erkek Termal giysilerde sıcak tutma özelliğinin en belirgin hali bu giysilerde kendini göstermektedir. Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan V Yaka Thermal Fanila 1003 ürününü en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Çift Kaplan V Yaka Thermal Fanila 1003, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Çift Kaplan 1003 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Çift Kaplan Erkek Termal

Tükendi-