Çift Kaplan Kısa Kol Thermal Fanila 1002

Çift Kaplan Kısa Kol Thermal Fanila 1002
Çift Kaplan 2019 Koleksiyon: Çift Kaplan Kısa Kol Thermal Fanila 1002

Erkekler genellikle yaz mevsimi de olsa kış mevsimi de olsa dışarıda daha fazla kalmaktadırlar. Özellikle kış mevsiminin etkilerinden korunmak için termal özellikle iç çamaşırları tercih edilmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar hareket ettikçe terlerler kış mevsiminde vücudun ısısının korunması önemli bir konudur. Bu yüzden Özellikle sitemizdeki tüm Erkek Termal iç çamaşırları teri içine hapsetmez vücuttan uzaklaştırır. Bu sebeple sitemizde Erkek Termal kategorisi altında satışa sunduğumuz özellikle Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırlarını en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%49 Violoft, %49 Polyester, %2 Elastan


Çift Kaplan markası ülkemizde Erkek Termal iç çamaşırları konusunda büyük beğeni yakalamış kaliteli bir markadır. Bu Çift Kaplan markasının ürettiği Çift Kaplan Kısa Kol Thermal Fanila 1002 modeli Kısa Kollu Termal Üst Erkek çamaşırı da markanın kalitesini en iyi yansıttığı ürünlerdendir.

Beyaz, Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Çift Kaplan Kısa Kol Thermal Fanila 1002 için, 45 (S), 48 (M), 51 (L), 54 (XL), 57 (XXL) bedenleri bulunmaktadır.Çift Kaplan 1002 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Kısa Kol Thermal Fanila 1002 ürünü faturada "Çift Kaplan 1002" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.