Doreanse Alt İçlik 1950

Doreanse Alt İçlik 1950
Doreanse 2017 Koleksiyonu: Doreanse Alt İçlik 1950

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


% 48 Modal %48 Cotton % 4 Lycra


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Doreanse markasına ait bu Doreanse Alt İçlik 1950 model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Doreanse markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Doreanse markasına ait Doreanse Alt İçlik 1950 Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Doreanse Alt İçlik 1950, Beyaz, Siyah, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Doreanse 1950 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Doreanse Erkek Termal

45,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün