Daymod Rete File Bayan Jartiyersiz Çorap C1323001

Daymod Rete File Bayan Jartiyersiz Çorap C1323001
Daymod 2019 Koleksiyon: Daymod Rete File Bayan Jartiyersiz Çorap C1323001

Bayanlar özellikle giydikleri tüm giysilerin ve aksesuarların birbirleri ile tam uyumlu olmasına büyük önem göstermektedir. Tercih edilen bir etek için Çoraplarına kadar birçok farklı giysi ile uyumlu olması için bazen dakikalarca vakit kaybedilebilmektedir. Ancak sitemiz üzerinden Çorapları kategorisinde beğeninize sunduğumuz birbirinden farklı tasarım ve renklere sahip dilediğiniz Jartiyer Çorapnı gönül rahatlığı ile en uygun fiyata temin edebilmektesiniz.


%90 polyamide, % 10 elastane

File, danteli silikonlu jartiyer çorabı. Jartiyersiz

Yüksek Dantel 9 cm

 


Daymod markasına ait bu Daymod Rete File Bayan Jartiyersiz Çorap C1323001 model Jartiyer Çorap da bayanların beğenisini kazanmış ve oldukça fazla rağbet gören bir üründür. Daymod markasına ait bu Daymod Rete File Bayan Jartiyersiz Çorap C1323001 model Jartiyer Çorap Çorapları kategorisinde bulabilirsiniz. Daymod markası özellikle ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Daymod Rete File Bayan Jartiyersiz Çorap C1323001 model Jartiyer Çorapnda da en son kalite ve modayı tercih etmiş, herhangi bir alerjen madde içermeyen sağlıklı Jartiyer Çorapnı beğeninize sunmuştur.

Standart bedenleri bulunan bu Jartiyer Çorap, Beyaz, Siyah, Kırmızı gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Daymod C1323001 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Rete File Bayan Jartiyersiz Çorap C1323001 ürünü faturada "Daymod C1323001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.