90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Erkek Termal Alt Dagi D6250

Erkek Termal Alt Dagi D6250
Dagi 2017 Koleksiyonu: Erkek Termal Alt Dagi D6250

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.Bu bağlamda sitemiz üzerinden Dagi markasına ait bu Erkek Termal Alt Dagi D6250 model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Dagi markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Dagi markasına ait Erkek Termal Alt Dagi D6250 Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

XS, XL bedenleri mevcut olan Erkek Termal Alt Dagi D6250, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dagi D6250 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Termal Alt Dagi D6250 ürünü faturada "Dagi D6250" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Dagi Erkek Termal

91.3 TL   %38
57,06 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün