Doreanse 1965 Erkek Termal Alt içlik

Doreanse 1965 Erkek Termal Alt içlik
Doreanse 2017 Koleksiyonu: Doreanse 1965 Erkek Termal Alt içlik

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


Viloft Termal


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Doreanse markasına ait bu Doreanse 1965 Erkek Termal Alt içlik model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Doreanse markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Doreanse markasına ait Doreanse 1965 Erkek Termal Alt içlik Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Doreanse 1965 Erkek Termal Alt içlik, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Doreanse 1965 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Doreanse Erkek Termal

64,91 TL   %43
37,02 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-M
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün