Doreanse 2965 Erkek Termal Üst içlik

Doreanse 2965 Erkek Termal Üst içlik
Doreanse 2017 Koleksiyonu: Doreanse 2965 Erkek Termal Üst içlik

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


Viloft Termal


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Doreanse markasının Doreanse 2965 Erkek Termal Üst içlik ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Doreanse markasına ait Doreanse 2965 Erkek Termal Üst içlik Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Doreanse 2965 Erkek Termal Üst içlik, Siyah, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Doreanse 2965 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Doreanse Erkek Termal

64,91 TL   %42
37,83 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-L
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün