90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Dono Termal Alt

Dono Termal Alt
Dono 2018 Koleksiyonu: Dono Termal Alt

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.Bu bağlamda sitemiz üzerinden Dono markasına ait bu Dono Termal Alt model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Dono markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Dono markasına ait Dono Termal Alt Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Dono Termal Alt, Beyaz, Siyah, Sarı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dono 1510 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Dono Termal Alt ürünü faturada "Dono 1510" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2018 Dono Erkek Termal

44.64 TL   %38
27,90 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-M
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün