Termal Tayt

, 16 ürün bulduk!

Termal Tayt

Termal tayt özellikle kış aylarında bayanlar tarafından tercih edilen bir alt giyim ürünüdür. Modeline göre içlik olarak ya da dışarı giyim ürünü olarak kullanılabilir. Her iki kullanımda da bacakların toparlanmasını ve daha şekilli görünmesini sağlar. Özel kumaşlardan üretilen bu ürünleri icgiyimozel.com aracılığı ile online olarak satın alabilir, sevdiklerinize armağan edebilir ya da kendiniz kullanarak sıcak bir kış geçirebilirsiniz.

Yeni bir termal tayt satın almadan önce ürünün gerçekten termal kumaştan elde edilip edilmediğine dikkat edilmelidir. Termal kumaşlar dıştan bakıldığında özelliklerini belli etmez. Yakından incelendiğinde ya da el ile dokunulduğunda biraz özelliklerini belli eden bu kumaşları ürün etiketlerinde yazan bilgilerden anlayabilirsiniz. Etiketinde termal tayt ibaresi bulunan ürünler bu kumaşlar ile üretilmiş özel tayt modelleridir.

Normal taytlar ile termal taytlar arasında kumaş özelliklerinden kaynaklanan farklar vardır. Termal taytlar ince görünümlü olmalarına rağmen en soğuk kış günlerinde bile kişinin kendi vücut ısısını kullanarak üşümemesini sağlar. Bu özelliğinden dolayı içlik olarak ya da spor giyim ürünü olarak da kullanılabilir.

Bazı bayan termal tayt çeşitleri, kilo vermek için yapılan egzersizlerde giyilip daha hızlı kilo vermeyi sağlar. Kilo vermeye yardımcı termal taytlar sıcak tutmanın yanında hızlı ter emme özelliğinde olmalıdır. Böylelikle kilo verirken terlemeye bağlı kokunun da önüne geçilir. Kaliteli markaların termal tayt çeşitlerini aşağıda bulabilir, seçiminizi yapabilirsiniz.