Tayt

, 513 model bulduk!

  Tayt

  Giyinmek özünde bir sanattır. Kişinin yaşına, gideceği yere uygun kendi tarzında giyinmesi başlı başına bir yetenektir.

  Tam da bu noktada bazı kadınlar hemen her ortamda hem şık olmak, hem de rahatlıklarından ödün vermemek isterler ki tam da bu noktada tayt devreye giriyor.

  İlk çıktığı yıllarda sadece spor amaçlı olarak kullanılan taytlar bugün çok farklı şekillerde ve hemen her ortamda kullanılabiliyor.

  Örneğin son yılların gözde kumaşı olan deri taytları hem gündelik yaşamda, hem gece özel davetlerde, bar tarzı yerlere giderken, hem de doğru bir kombin ile iş yaşamında rahatlıkla kullanabilmek mümkün.

  Bunun yanında günlük kullanım için bakıldığında desenli taytların çok moda olduğunu söylemeye bile gerek yok.

  Deri tayt kadar iddialı olamamakla birlikte giyildiği zaman kadınlara asil bir hava veren kadife taytları, her yaşta herkesin her ortamda giyebildiği Jean tarzı taytları da unutmamak gerekiyor.

  Ağırlıklı olarak uzun olan tayt boyları arasında bazen özellikle spor amaçlı olanların da kısa yani diz altı olanlara da rastlanabiliyor.

  Dantelli olan modeller ise evler için ya da günlük kullanım için son derece uygun. Uzun tunikler, mini elbiseler ile rahatlıkla tamamlanabilen taytın altına üst giyim türüne göre spor ayakkabısı ya da yüksek topuklu ayakkabılar giyilebilir. Bu tamamen kişinin kendi tercihlerine kalmış durumda.