Kayakçı Termal Alt İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex

Kayakçı Termal Alt İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Tek Alt ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.


%92 Polyamid, %8 Elastan

Kutusunda orijinal üründür. EMAY korse tarafından Türkiye'de üretilmiştir. İade ve değişim koşulları dahilinde iade veya değişim yapılmaktadır. Emay Dikişsiz Unisex Kayakçı Termal ALT İçlik


Bu bağlamda sitemiz üzerinden Emay markasına ait bu Kayakçı Termal Alt İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Emay markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Emay markasına ait Kayakçı Termal Alt İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex Termal Tek Alt çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L bedenleri mevcut olan Kayakçı Termal Alt İçlik Emay 3900 Dikişsiz Unisex, Siyah, Antrasit renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Emay 3900A Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
93,93 TL   %33
62,62 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün