Öztaş Erkek Likralı Termal Uzun Don A1750

Öztaş Erkek Likralı Termal Uzun Don A1750
Öztaş 2019 Koleksiyon: Öztaş Erkek Likralı Termal Uzun Don A1750

Erkekler bayanlara göre soğuğa daha fazla dayanıklıdır. Ancak gün boyu açık alanda çalışan erkekler ya da kansızlık gibi bazı rahatsızlıkları bulunan erkeklerde vücut ısısını sabit tutabilmek önemli bir konudur. Bu bağlamda Erkek Termal iç çamaşırı ürünleri bazen kurtarıcı olabilmektedir. Pantolon vb. giysiler ile birlikte giyilebilen Termal Alt Erkek ürünleri hem vücudu soğuğa karşı koruyacak hem de rahat hareket edebilme imkânı sağlayacaktır.Bu bağlamda sitemiz üzerinden Öztaş markasına ait bu Öztaş Erkek Likralı Termal Uzun Don A1750 model Erkek Termal ürününü önermekteyiz. Bildiğiniz gibi Öztaş markası kalitesi ile büyük beğeni yakalamış bir markadır. Bu marka özellikle termal iç çamaşırları üretiminde kaliteyi yakalamış markalardandır. Öztaş markasına ait Öztaş Erkek Likralı Termal Uzun Don A1750 Termal Alt Erkek çamaşırını en uygu fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizden bulabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Öztaş Erkek Likralı Termal Uzun Don A1750, Siyah, Antrasit renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Öztaş A1750 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Öztaş Erkek Likralı Termal Uzun Don A1750 ürünü faturada "Öztaş A1750" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.