Doreanse Likralı Erkek Termal T.Gümüş 2960

Doreanse Likralı Erkek Termal T.Gümüş 2960
Doreanse 2017 Koleksiyonu: Doreanse Likralı Erkek Termal T.Gümüş 2960

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


Polyviskon Termal


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Doreanse markasının Doreanse Likralı Erkek Termal T.Gümüş 2960 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Doreanse markasına ait Doreanse Likralı Erkek Termal T.Gümüş 2960 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Doreanse Likralı Erkek Termal T.Gümüş 2960, Siyah, Ekru, Füme renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Doreanse 2960 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Doreanse Erkek Termal

54,91 TL   %39
33,24 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-S
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün