Erkek Termal V Yaka Uzun Kol T-Shirt Dagi D6035

Erkek Termal V Yaka Uzun Kol T-Shirt Dagi D6035
Dagi 2019 Koleksiyon: Erkek Termal V Yaka Uzun Kol T-Shirt Dagi D6035

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Dagi markasının Erkek Termal V Yaka Uzun Kol T-Shirt Dagi D6035 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Dagi markasına ait Erkek Termal V Yaka Uzun Kol T-Shirt Dagi D6035 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL bedenleri mevcut olan Erkek Termal V Yaka Uzun Kol T-Shirt Dagi D6035, Siyah, Ekru renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Dagi D6035 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek Termal V Yaka Uzun Kol T-Shirt Dagi D6035 ürünü faturada "Dagi D6035" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.