Çift Kaplan Uzun Thermal Fanila 1000

Çift Kaplan Uzun Thermal Fanila 1000
Çift Kaplan 2017 Koleksiyonu: Çift Kaplan Uzun Thermal Fanila 1000

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


%49 Violoft, %49 Polyester, %2 Elastan


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Uzun Thermal Fanila 1000 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Çift Kaplan markasına ait Çift Kaplan Uzun Thermal Fanila 1000 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

bedenleri mevcut olan Çift Kaplan Uzun Thermal Fanila 1000, renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Çift Kaplan 1000 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Çift Kaplan Erkek Termal

Tükendi-