Erkek Siyah Uzun Kollu Fanila

Erkek Siyah Uzun Kollu Fanila

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


özel yün ipliği sayesinde tende batma ve kaşıntı yapmaz.ince mikron elyaf sayesinde ekstra yumuşaktır.  süper wash özelliği vardır çamaşır makinasında 30 derecede yıkanabilir. kök boyadır rengi solma yapmaz. M=46-48 L=50-52 XL=54-56


Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Has Yün markasının Erkek Siyah Uzun Kollu Fanila ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Has Yün markasına ait Erkek Siyah Uzun Kollu Fanila Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

L, XL bedenleri mevcut olan Erkek Siyah Uzun Kollu Fanila, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Has Yün hsy12 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.
52.5 TL   %7
49,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün