Goldenbay Erkek Uzun Kol İçlik 2955

Goldenbay Erkek Uzun Kol İçlik 2955
Goldenbay 2017 Koleksiyonu: Goldenbay Erkek Uzun Kol İçlik 2955

Soğuk kış günlerinde vücut sıcaklığının sürekli belli bir ortalamada tutulması gerekmektedir. Bir nebzede olsa bu kalın giysiler ile mümkün olabilmektedir. Ancak özellikle çok kalın giysiler giyildiği zaman bu sefer de vücut terleyecektir. Eğer vücut içinde biriken nem dışarı atılamazsa ten yüzeyinde birikecek ve hastalıklara davetiye çıkaracaktır. Özellikle kış aylarında ter emiciliği olmayan aksine ter iletim özelliği bulunan iç çamaşırlarının tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları özellikle dış ortamda çalışan erkekler için sağlıklı kalmalarını sağlayabilen bir üründür.


48 % Modal 48 % Pamuk 4 % Elastan

Klasik uzun kollu t-shirt
İçerik: 48% Modal 48% Pamuk 4% Lycra

Bu tür Erkek Termal ürünlerinde en kaliteyi yakalamış olan Goldenbay markasının Goldenbay Erkek Uzun Kol İçlik 2955 ürünü özellikle Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırları arasında en çok beğenilen üründür. Goldenbay markasına ait Goldenbay Erkek Uzun Kol İçlik 2955 Uzun Kollu Erkek Termal Üst çamaşırını en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Goldenbay Erkek Uzun Kol İçlik 2955, Beyaz, Siyah, Gri renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Goldenbay 2955 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Goldenbay Erkek Termal

35,90 TL   %17
29,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün