Uzun Kollu Body

, 33 model bulduk!

Uzun Kollu Body

Her bayanın giysi dolabında mutlaka olması gereken üst giyim ürünlerinden biridir uzun kollu body çeşitleri... Yoğun iş temposunda, hızlı spor aktivitelerinde ya da uyku sırasında bel ve sırt bölgesinde açılma olmaması için bodyler kullanılabilir. Genel olarak siyah, beyaz ve ten rengi olan bu ürünler, kışlık iç giyim ürünleri arasında da sayılabilir.

Bayan body çeşitleri arasında en fazla tercih edilen ve kullanılanları alttan çıtçıtlı modelleridir. Yapışkan ya da birbirine geçirmeli şekilde detayları olan bu ürünler, sade tasarımlı olabileceği gibi farklı tasarımlara da sahip olabilir. Tamamen kişinin kendi zevk ve tarzına göre modelini seçebileceği bodylerde en önemli nokta kumaş özellikleridir.

Alt ve üst giyim ürünlerinin genelinde pamuklu kumaş kullanımı idealdir. Tamamen pamuklu olmasa dahi yüksek pamuk özellikli kumaşlar, yaz aylarında teri hemen emip bir sonraki katmana aktarma, kış aylarında ise sıcak tutma özelliğinden dolayı idealdir. Kısa ve uzun kollu bayan body çeşitlerinde yüksek pamuklu özelliği olan kumaşların kullanılmış olmasına dikkat etmek gerekir.

Uzun kollu body ihtiyacınız var ancak uzun süreli araştırma için vaktiniz yoksa İç Giyim Özel internet sitemizden arama butonunu kullanarak istediğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz. Beden ölçüsü, renk, marka ve daha farklı kriterleri belirleyip tek bir arama ile karşınıza çıkan alternatifleri inceleyip kendiniz için en ideal uzun kollu bodyleri satın alarak, keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.