Uzun Kollu T-Shirt

, 43 model bulduk!

Uzun Kollu T-Shirt

Uzun kollu t-shirt çeşitleri, sonbahar ve kış aylarında bayanların üzerinde görülen en sade giyim ürünleridir. Güzelliğini doğallığından alan bayanların daha çok tercih ettiği, düz renkli ve klasik modelli bu giyim ürünleri, soğuk kış aylarında iç giyim ürünü olarak da tercih edilebiliyor. İhtiyaca göre kullanımı değişen t-shirtler, özel günlerde ya da özel gecelerde de uygun kombinlenerek kullanılabilir.

Giyim markalarının her tarza uygun uzun kollu t-shirt modelleri vardır. Bu modellerden yuvarlak ve V yaka t-shirtler genelde günlük kullanımlar için ya da iç giyim ürünü olarak tercih ediliyor. Özel günlerde ya da normal üst giyim parçası olarak ise göğüs dekolteli, kafesli ya da kol oyuntulu t-shirtlerden yana tercih kullanılıyor. Özel tasarım t-shirtlerde modele göre dantel, güpür, transparan, boncuk ya da pul işlemesi detaylarına da yer veriliyor.

Kışlık ya da sonbahar mevsiminde daha fazla karşımıza çıkan uzun kollu t-shirtler tam boğazlı ve yarım boğazlı da olabilir. Tunik, süveter, yelek, bolero gibi ara kat giyim parçaları ile birlikte hoş kombinler oluşturan bu t-shirtler, kalın kazakların altına da sıcak tutması için giyilebiliyor.

Sizde kişisel zevkiniz ve ihtiyaçlarınıza göre yeni t-shirtler satın almak istiyorsanız, icgiyimozel.com adresinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sitemizde yer alan arama motoruna kriterlerinizi girerek tek bir tuş ile arama yapabilir, onlarca ürünü aynı anda karşınızda bulabilirsiniz.