Kısa Kollu T-Shirt

, 132 model bulduk!

  Kısa Kollu T-Shirt

  Kadın giyiminin en olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi hiç şüphe yok ki kısa kollu t-shirt. Bu ürünün asla modasının geçmediğini ve her yaşta kurtarıcı bir ürün olduğunu söylemeye bile gerek yok.

  Jean bir pantolon ile uzun salaş bir etek ile doğru aksesuarlar ile tamamlanarak hem gündüz, hem gece her türlü ortama girmek mümkün. Zamansız bir ürün.

  Kısa kollu t-shirtlerağırlıklı olarak şu bileşenlerden oluşan malzemelerden üretilirler: Pamuk, modal ve elastan.

  Ürünlerde ürünlerin modellerine baktığımızda ise kolları kısa olmakla beraber yaka kısımlarında U, V, yarım balıkçı gibi değişik yaka tipli olan modeller vardır.

  Kısa ve uzun boy gibi iki farklı boyda olan kısa kollu t-shirt ürün renklerine baktığımızda sezonun moda renkleri o yılın üretilen ürünlerine yansırken, siyah, beyaz kırmızı ise artık klasikleşen ürünlerdir.

  Model olarak basic olarak tanımladığımız ürünler dışında karşımıza çıkan diğer ürün modelleri yine sezonun ana trendlerine göre belirlenir ama bunun yanında dantelli, tüllü, baskılı olan modellere de sıkça denk gelinmektedir. Üzerinde çiçek deseni işli olan modeller de son yıllarda gözde olan modeller arasında yer alır.

  Beden olarak ise S, M, L ve XL ana bedenler ama bunun dışında XS, XXL gibi bedenlere de kimi markalarda denk geliniyor ve zayıf ya da kilolu olan kadınlar bu ürünleri rahatlıkla kullanabiliyor.