Fantazi Eldivenler

Ünlü bir kadın yazarımız Kadınlar Venüs’ten erkekler Marstan isimli o çok meşhur kitabında kadın ve erkek olmanın temel farklılıklarına da dem vurur aslında.

Kadın olmanın doğasında beğenilme, arzu edilme duygusu ağır basar ki, tam da bu noktada kadınların giydikleri giysilerin bu durumda çok önemli bir etkisi olduğu görülür.

Kadın çocukta olsa, çok yaşlı da olsa kadındır ve sevdiği adam tarafından arzu edilmek ister ki tam da bu noktada kadını seksiliğini, dişiliğini ön plana çıkaracak giysiler devreye girer.

İşte öylesi giysilerden bir tanesi de fantazi eldivenler. Özel günler ve geceler için bu ürünler paha biçilmez bir obje.

Temelde hepsi standart olarak üretilen ürünlerde ağırlıklı olarak kullanılan malzeme dantel ve tül ama bunun yanında son zamanlarda deri de karşımıza sıkça çıkmaya başladı

Fantazi eldivenler de modellerde olabildiğine farklı şekilde. Yarım parmaklı olanlar, uzun kollu olanlar, Taşlı olanlar, dolamalı, yırtmaçlı olanlar, satenden çok özel bir tasarım ile yapılanlar, tüylüler, parlak lameden yapılanlar. Yani adeta yok yok.

Keza renkler için de benzer durum söz konusu. Tüm masum ya da kışkırtıcı renkleri mini ya da maksi boylarda bulmak mümkün.

Fiyatlar ise ürünün malzemesine, modeline, satıcı firmanın fiyat politikasına göre değişiyor ama her zevke, her bütçeye uyacak bir ürün mutlaka böyle bir ürün arayanların karşısına çıkıyor.

Daha seksi, daha kışkırtıcı ve çok çekici bir kadın olmak istiyorsanız iç giyimin en özel fantazi eldiven koleksiyonları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sıradışı ve farklı tasarımları ile özel anlarınızda tüm kadınlığınızı sergilemenize yardımcı olacak fantazi eldivenlerin en yürek hoplatan ve en yeni modelleri icgiyimozel.com'da.