Mayo

, 185 ürün bulduk!

Mayo

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın olmazsa olmazları arasında spor yapmak oldukça ciddi önem taşıyor. Spor ise kendi içinde başlı başına bir derya ve sporun pek çok farklı çeşidi var. Bunlardan bir tanesi de yüzme.

Yüzmenin insan sağlığı için faydaları say say bitmiyor. Üstelik denizde, kapalı ya da açık havuzlarda tüm mevsimlerde yüzebilmek mümkün. Yüzme sporunun gerçekleşmesi için giyilen giysilere ise mayo, bikini, mayokini adı veriliyor. Elbette bu ürünler kadınlar için.

Her kadın kendi zevkine göre farklı bir ürünü tercih edebiliyor. Mayo ise hemen her kadının en azından hayatının bir döneminde tercih ettiği bir ürün. İlerleyen yaşa bağlı olarak ortaya bel, basen bölgesinde ortaya çıkan deformasyonları da en güzel biçimde kapatabilen ürünler mayolar.

Üstelik günümüzde modanın tüm trendlerini kapsayan çok özel mayolar mevcut ki, bazı modelleri bikini giyenler bile tercih ediyor.

Ama mayo alırken de dikkat edilmesi gereken çok özel hususlar var. Bunların başında su geçirmemesi ve kişinin içini göstermemesi geliyor. Ayrıca mayo alırken güneşlenmek için, yüzmek için yoksa her ikisi için de kullanılacak mı ona göre model seçiminde fayda olduğu unutulmamalı.

Eğer yüzme amaçlı olarak kullanılacak ise kişinin yüzmesini engellemeyecek olan modellere ağırlık verilmeli. Güneşlenme amaçlı olanlarda ise her türlü gösterişli model tercih edilebilir.