Bikini Altı

, 35 ürün bulduk!

Bikini Altı

Bikiniler, denizde giyilmek için özel kumaşlar ile tasarlanan iki parçalı kıyafetlerdir. Genel olarak takım şeklinde satılan bu ürünlere bazen tek tek de ihtiyaç duyulur. Her hangi bir kullanım hatası sonucunda alt parçası zarar gören bikinilerin yeniden kombinlenmesi için tek olarak bikini altı satın alınması gerekebilir. Bu tür ihtiyaçlar için giyim markaları özel olarak tekli bikini altları tasarlayıp satışa sunmaktadır.

Bikini takımı satın alırken dikkat edilmesi gerekenler gibi tekli bikini altı satın alırken de dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bikini altı satın almadan önce kombinlenmek istenen parça ile uyumlu olmasına özen gösterilmeli. Bikini altı, yüzerken kullanılmak istendiğinde mutlaka uygun modelli bikini üstü ile kombinlenmesi gerekir. Plajda ya da deniz kenarında kullanmak içinse kısa bluzlar, ya da askılı atletler ile kombinlenebilir. Bu kombinlerde benzer renk tonları yerine zıt renklerin uyumundan faydalanılabilir.

Bikini altı modelleri seçiminde tarz uyumu da önemli bir noktadır. Klasik tarza sahip bayanlar tek bikini altı seçiminde slip ya da yandan bağlamalı bağcıklı modelleri tercih edebilir. Spor tarza sahip bayanlar boxer ya da kısa şort şeklindeki bikini altlarını tercih edebilir. Daha özel bir kombin yapmak isteyenler ise tanga ya da g-string modelli bikini altlarını tercih edebilir.

Her stile uygun, son dönemlerin en fazla tercih edilen bikini altı modellerini en uygun fiyat avantajı ile icgiyimozel.com adresinde bulabilir, zahmetsizce online olarak satın alabilirsiniz.