Pareo

, 20 ürün bulduk!

Pareo

İnce, tül benzeri bir kumaş türü kullanılarak tasarlanan plaj giyim ürünlerine pareo adı veriliyor. Bikini ve mayoların üzerine giyilen ya da estetik bir şekilde bağlanan bu ürünler, renk renk, desen desen deniz ve sahil kenarlarını süslüyor. Klasik ve spor tarza uygun pareo modellerinin seçiminde tamamen kişisel zevkler ve tarzların göz önüne alınması gerekir. Bunun dışında kişinin vücut hatları ve beden ölçüleri pareo seçimi için fazla önemli değildir.

Sahilde ya da havuz başında suya girilmediği zaman deniz kıyafetinin üzerine giyilen pareolar, farklı modellerde tasarlanıp bayanların beğenisine sunuluyor. Bu modellerin içinde en fazla karşımıza çıkanlar şal pareo, elbise pareo ve kaftan pareo modelleridir. Şal pareolar, bikini ve mayoların üzerine bağlanarak kullanılan parçalardır. Renk ve desen seçeneği son derece fazla olan bu şal pareolar değişik bağlama stilleri ile kıyafet üzerine konumlandırılabilir. Elbise ya da kaftan pareo modelleri de bayanlar tarafından sevilerek kullanılıyor. Kaftan pareolar asimetrik kesimli, pile detaylı olabilir. Elbise pareolar ise uzun ya da kısa modelli olabilir.

Plaj ürünlerinde de şıklığı yakalamak isteyenler için dantelli, tüllü, fırfırlı ya da daha farklı detayları bulunan pareolar da tasarlanmaktadır. Bu özel tasarımları ünlü giyim markaları ya da mayo-bikini markalarının plaj ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz. Farklı markaların ürünlerini tek bir kategori altında toplayan sitemizden kendinize uygun ürünler seçebilir, online alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz.