Bikini

, 118 model bulduk!

    Bikini

    Yazın sıcak günlerinde serinlemek ve biraz da kafa dinlemek için deniz kenarına giden bayanların severek kullandıkları bikiniler, her sezon birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile bayanların karşısına çıkıyor. Giyim tarzına göre klasik, modern, spor ya da seksi bikini modelleri tercih edilip kullanılabiliyor.

    İki parçalı deniz kıyafeti olan bikiniler, her yaşta bayanın kullanımına uygundur. Göbek bölgesinde her hangi bir iz olmayan ve göbek sorunu yaşamayan bayanlar rahat bir şekilde bikini modellerini tercih edebilir. Çok sayıda çeşidi bulunan bu deniz ürünlerinden en fazla tercih edilenleri, boyundan bağlamalı, üçgen göğüslü, yandan bağlamalı ve ince askılı modellerdir.

    Klasik giyim tarzından hoşlanan bayanlar için uygun bikini modelleri alt kısmı slip, üst kısmı straplez, ince askılı ya da üçgen gelen modellerdir. Spor giyim tarzından hoşlanan bayanlar içinse alt kısmı boxer tarzı gelen, üst kısmı ise straplez ya da kalın askılı olan modeller idealdir.

    Yeni bir bikini satın alma aşamasında bayanların en çok zorlandıkları konulardan bir tanesi de renk seçimidir. Yüzlerce desen ve renk tonu arasından bayanların kendilerine en uygun renk tonunu seçmesi için ten rengine uygun tonları değerlendirmesi gerekir. Ten rengi koyu olan bayanlar, açık renkli, açık ten rengine sahip bayanlar hafif koyu renkli bikinileri tercih etmelidir. Renk ve desen seçiminde yardımcınız olacak akıllı arama butonu ile onlarca ürünü tek bir sayfada görmebileceğiniz sitemizden en popüler bikini modellerine ulaşabilir, güvenli alışveriş imkanı ile satın alabilirsiniz.