Deniz Şortları

Kadın olmanın en önemli avantajlarından birisi hiç şüphe yok ki erkeklere göre çok daha fazla giyim seçeneğinin olması.

Hemen her durum için geçerli olan bu durum elbette plaj kıyafetleri için de geçerli. Plaj kıyafetleri deyince akla ilk gelen ürün plaj elbisesi olsa da deniz şortları da deniz ve havuz kenarında kadınların en sık kullandıkları ürünlerin başında geliyor.

Bikini veya mayo ile tamamlanan bu ürünler kadınların deniz ve havuz kenarında da şık olmalarına olanak veriyor. Üstelik elbise ile kıyaslandığında kullanımı çok daha rahat olan kolayca giyilip çıkarılan bir ürün.

Üzerine bir şey örneğin bir bluz giyilerek beach partilerine de katılmak mümkün.

Mini ya da maksi boylarda olan deniz şortları içinde lastikli ya da bağcıklı olan modeller olabildiği gibi fermuarlı, düğmeli olanlar da var ki tüm bu modeller farklı beklentilere ve kesimlere hitap ediyor.

Beden olarak baktığımızda 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 karşımıza en sık çıkanlar.

Renk olarak ise elbette yaza yakışan canlı cıvıl cıvıl renkler hakim. Kırmızı, sarı, turuncu, mavi, beyaz ağırlıklı olarak deniz şortlarında kullanılan renkler.

Deniz kenarı ve havuzlar için özel olarak üretilen bu şortları hemen her yaştan kadınlar giyerek güzelliklerine güzellik katarak farklarını rahatça ortaya koyabiliyor. Bu ise tam da kadınların istemiş olduğu bir durum.