Plaj Kıyafetleri

Yazın cıvıl cıvıl sahillerde, neşeli havuz kenarlarında renkli görüntüler oluşturan plaj kıyafetleri tek parça ya da takım olarak karşımıza çıkıyor. Yaz tatilinde şıklık ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyen bayanlar için renk renk, desen desen, her zevke uygun modellerde plaj ürünleri tasarlanıp beğeniye sunuluyor. Bu özel ürünler ile sahilin, havuz başı partilerinin ya da plajların en dikkat çekici kombinleri hazırlanabilir.

Plaj kıyafeti denilince ilk akla gelen kıyafetler, tek parça elbise modelleridir. Plaj elbisesi ya da deniz elbisesi olarak isimlendirilen bu ürünler, ince yapılı, serin tutan kumaşlar ile tasarlanıp hazırlanır. Uzun ve kısa modelleri olan bu elbiseler, çoğu yazlık yerleşim bölgesinde sokaklarda da kullanılmaktadır. Elbiselerin dışında şortlu, taytlı ya da etekli takımlar da plaj ve deniz kenarlarında kullanılmaktadır.

Mayo ya da bikini modelleri ile plaj kıyafetlerinin uyumlu olması önemli bir noktadır. Model uyumunun yanında renk uyumu da muhteşem bir kombin için dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Bu renk uyumunu yakalamak için zıt renklerden faydalanılabilir. Açık-koyu, sıcak-soğuk, mat-canlı zıtlıkları plaj giyim ürünleri ve deniz kıyafetlerinde etkili şekilde kullanılabilir.

İç giyim ve plaj ürünlerinde çeşitliliği ile dikkat çeken icgiyimozel.com online satış sitesinde her zevk ve her beden ölçüsüne uygun plaj kıyafetlerini bulabilirsiniz. Akıllı arama butonu sayesinde fiyat girişi de yapabilir, bütçeniz için en uygun ürünleri tek bir arama ile bulabilirsiniz.