Tankini

, 15 ürün bulduk!

Tankini

Moda tüm dünyada insanların en vazgeçilmezleri arasında olan bir olgu. Moda için son derece önemli bir sektör demek de mümkün.

Moda sektörüne yön veren yılın belli dönemlerinde bir araya gelerek o sezonun modasına yön veriyorlar. Nitekim bu alanda yeni yeni trendler de karşımıza hemen her alanda çıkıyor. İşte bu alanda deniz plaj alanında karşımıza çıkan en önemli trendlerden bir tanesi de tankini.

Kullananların çok iyi bildiği gibi bu ürünü bilmeyenler için açıklamak gerekir ise biraz mayo, biraz bikini olarak adlandırmak mümkün. Yani bu çok özel deniz ürünü alt ve üst olarak iki parçadan oluşuyor. Ama bikiniden farkı göbek kısmını da kapatacak biçimde tasarlanması. Özellikle göbek kısmında sorun yaşayan kadınlar için tankini ideal olan bir ürün. Alt kısmı yani külot bölümü slip formunda hazırlanan kıyafetler.

Görünüm ve tasarım olarak bakıldığında ise karşımıza öyle güzel ürünler çıkıyor ki, kusursuz görünüme sahip olanların bile her yaşta giyebileceği deniz ve plaj ürünleri Güneşlenirken, denize girerken rahatça kullanılabilir nitelikteler.

Elbette su geçirmez, su tutmaz özel kumaşlardan yapılıyorlar. Hemen her zevke hitap edecek modellere bu ürünler arasında rastlamak mümkün.

Desenler olarak karşımıza çok farklı desenler çıkıyor. Düz, çizgili, sezonun gözde trendi olan desenlere de bu ürün grubunda rastlanıyor ve elbette tüm bedenler bulunuyor.

Fiyatlar ise ürünün modeline, markasına ve özelliğine göre değişiklik gösteriyor.