Mayokini

, 6 ürün bulduk!

Mayokini

Yıllardır bayanlar arasında sorun olmuş "Mayo mu, bikini mi" tartışmasına son vermek için özel olarak tasarlanan mayokini modelleri piyasaya ilk çıkışlarından itibaren çok ilgi görmüştür. Zaman içinde model, desen ve renklerde çeşitliliği artarak günümüze kadar gelen bu deniz kıyafetleri, güzelliğine önem veren bayanların giysi dolaplarında yerini almıştır.

Mayokiniler hoş görünüşlü ve kullanışlı modellerdir. Bikini gibi alt, üst parça tasarımlı, ancak tek parça olan mayokinilerin modellerine göre farklı bölgelerinde boşlukları vardır. Bazı mayokini modellerinde şık bir tarz yaratmak için parlak aparatlara yer verilir. Bu parlak aparatlar iki parçanın birleşim yerinde, göğüslerin orta kısmında ya da sırt dekoltesinin bulunduğu yerde olabilir. Bu aparatların suda bozulma, oksitlenme gibi sorunlara neden olmaması için ahşap yapılı olanları tercih edilmelidir.

Son dönemlerde bayanların en fazla tercih ettiği mayokini modelleri kafesli ve şeritli modellerdir. Kafes ve şerit detayları mayokininin genel modeline göre değişiklik gösterir. Tatilde hem şık, hem rahat olmak isteyen bayanlar için mayokini modelleri idealdir. Mayokinlerde modeller kadar renk ve desenlerde çok çeşitlidir. Farklı markaların beğenilen ürünlerini deniz kıyafeti satan mağazalardan ya da online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

İç giyim ürünlerine yer verilen sitemizde bayanlar için özel deniz kıyafetlerini de bulabilirsiniz. Marka, desen ve renk seçimi yaparak istediğiniz mayokini modellerine tek bir tık ile ulaşabilirsiniz.