Tesettür Mayo

, 86 ürün bulduk!

Tesettür Mayo

Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazları arasında yer alan en önemli unsurların başında elbette spor geliyor. Spor türleri içinde hemen her yaşta herkesin yapabildiği, tatil deyince akla ilk gelen kavram olan yüzme sporu oluyor.

Yüzmenin yapılabilmesi için ise yüzebilmeye uygun giysiler giyilmesi gerekiyor ki, bu giysilerden bir tanesi de mayo.

İslam dini kadınlara örtünün emrini verdiği için tesettüre uygun olarak giyinen kadınlar ise haşema adı da verilen tesettür mayo giyiyorlar.

Tesettür mayolar kadının hem İslam dinine uygun bir biçimde örtünerek, hem de rahat bir biçimde yüzmesine olanak verecek biçimde hazırlanan ürünler. İçinde rahatça yüzebildikleri bu ürünleri giyen kadınlar ister havuzda, ister denizde canları ne zaman ister ise yüzebiliyorlar.

Ebat olarak bakıldığında standart olarak S, M, L, XL ve bazen XS, XXL gibi daha küçük ve daha büyük bedenler olabiliyor.

Bu mayolarda ağırlıklı olarak diğer mayo türleri ile kıyaslandığında daha özel kumaşlar tercih ediliyor zira tesettüre uygun giyinen kadınlar sudan çıktıkları zaman hiçbir şekilde vücut hatlarının belli olmasını istemiyorlar.

Tesettür mayo deyip geçmemek gerekiyor. Burada da karşımıza farklı modeller, sezonun ana renklerinden yapılan mayolar çıkıyor ve tesettürlü bayanların da şık olmasının fırsatı yaratılıyor.

Fiyat olarak bakıldığında ise ürünün modeline, markasına ve ürün özelliklerine göre fiyatlar farklılıklar gösteriyor. Net bir rakam yok.

Yüzmek her kadının hakkı.. Bilinen plaj kıyafetleri nedeni ile veya vücut hatlarının görünmesinden hoşlanmayan, deniz veya havuz keyfinden mahrum kalmak istemeyen kadınların tercihi olan tesettür mayo, oldukça rahat ve son derece pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır. çabuk kuruyan özel kumaşlı tesettür mayo modelleri arasından seçtiğimiz tasarımlar, muhafazakar görüşlü kadınların da şıklığından ödün vermeden deniz ve havuz keyfi yapmasını sağlıyor. Şık ve rahat tesettür mayo modellerimiz, avantajlı fırsatlar ve kaçırmamanız gereken indirimlerle sizi bekliyor.