Erkek Çocuk Boxer modelleri

, 55 ürün bulduk!
170,52 TL
%10 İndirim
153,47 TL
174,01 TL
%10 İndirim
156,61 TL
97,96 TL
%10 İndirim
88,16 TL

Erkek Çocuk Boxer

Giyim dünyası sonsuz bir okyanus gibi ve gün geçtikçe de gelişip büyüyor. İşte durum böyle olunca hemen her gün yeni bir ürün daha karşımıza çıkıyor ve kimi büyüklerde kullanılan ürünlerin çocuklarda da kullanılmaya başlandığını görüyoruz.

İşte öylesi ürünlerden bir tanesi erkek çocuk boxer. Boxer bugün geldiğimiz nokta itibarıyla sadece erkeklerde değil görüldüğü gibi çocuklarda ve hatta kadınlarda da üretiliyor ve kullanılıyor.

Kullanımı oldukça rahat ve hem ev içinde, hem deniz kenarlarında, havuz başlarında kullanılabilen ürünler. Zaten kendi içinde özel alt başlıklara ayrılıyorlar.

Biz yeniden çocuklar için üretilen ürünlere dönecek olursak penye, poplin, ribana tarzında malzemelerden ağırlıklı olarak üretilen ürünler bunlar.

Bedenlerine baktığımızda ise tüm çocuk yaş grupları için mutlaka bu ürünleri değişik markalardan bulabilmek mümkün. Erkek çocuklarının bu ürünle çok daha cool ve havalı göründüğü ise kesin. Kimi markalarda bedenler çift çift, kimilerinde tek tek gidiyor. Çift gitmesinin nedeni ise çocuğun kimi zaman olması gereken yaştan daha kilolu ve daha uzun olabilmesi.

Çiçekli, baskılı, çizgili, desenli, kareli ya da düz çocukların zevkine göre çok özel erkek çocuk boxer ürünleri karşımıza çıkıyor. Kesinlikle kanserojen madde içermeyen çocuğun gelişimini engellemeyecek biçimde yapılan çok özel şortlar bunlar ve bu çok özel baksırların fiyatları üretici firma, kullanılan malzeme, modele bağlı olarak değişiklikler gösteriyor ama her çocuk böylesi bir ürünü fazlasıyla hak ediyor.