Etekli Mayo

Spor konusu oldukça geniş kapsamlı olan bir konu. Spor deyince karşımıza çıkan çok değişik spor türleri var ama içlerinde bir tanesi var ki her yaşta herkesin çok rahat bir biçimde yapabileceği bir spor türü. Yüzme yani.

Yüzme sporunun insan sağlığına çok ciddi anlamda faydaları bulunuyor ve diğer spor dallarında olduğu gibi bu spor dalını da yapabilmek için özel spor kıyafetleri giymek gerekiyor. Yüzme sporunu yapabilmek için giydiğimiz giysilere mayo, bikini, tankini, mayokini gibi isimler veriliyor ve tüm bunlar farklı tarzda zevkleri olan insanlara hitap ediyor.

Tüm bu ürünler de kendi içlerinde ürün özelliğine göre farklılaşabiliyor. Örneğin etekli mayo da bunlardan bir tanesi.

Ama elbette bununla da bitmiyor ve etekli mayo da kendi içinde farklı alt modelleri bulunuyor. Çıkarılabilir etekli, telsiz, telli, şortlu, taytlı, destekli, desteksiz olanlar en sık karşımıza çıkan alt modeller.

Düz ya da muhtelif desenle bu ürünler karşımıza çıkıyor ki hepsi birbirinden güzel ve özel. Her yaşa, her zevke hitap edebilecek bir ürün mutlaka bulunuyor. Beden olarak ise S,M,L, XL en çok görünen bedenler olsa da daha küçük olarak XS ve daha büyük olarak XXL olanlar da kimi markaların özel üretimlerinde karşımıza çıkıyor.

Diğer deniz ürünleri gibi özel kumaşlardan yapılan bu giysiler su geçirmiyor ve su tutmuyor.