Dantel Gecelik

, 49 ürün bulduk!

Dantel Gecelik

Her kadın birbirinden farklıdır. Kimi zaman anne ile çocuk bile birbirine benzemez. İnsanların zevkleri de çeşit çeşittir.

Kadınlar için giyimin büyük bir tutku olduğunu söylemeye bile gerek yoktur ve kimi kadınları giysileri ile hemen farkını ortaya koyar.

Bu durum iç giyim için de geçerlidir ve özellikle iç giyimde öyle ürünler seçerler ki cesaret ister. Buna verilebilecek elbette en iyi örnek dantel gecelik olarak söylenebilir zira bu ürün tam da böylesi cesur kadınlar için üretilen gecelik türüdür.

Üstelik ağırlıklı olarak dantel, ipek kumaşlarının bir araya gelmesi ile üretildiklerinden ortaya çok daha baştan çıkarıcı bir durum çıktığı da görünen bir gerçektir.

Modellere baktığımızda da karşımıza dantel gecelik olarak resmen kışkırtıcı, baştan çıkarıcı ürünler çıkar. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse, kısa olanlar, ipek-saten karışımlılar, aşırı kısa olanlar, aşırı uzun olanlar, yırtmaçlı modeller, ince askılı olanlar, kuşaklı tipler, işlemeliler, fantezi modeller, şortlu takımlar, iki renkliler, uzun kollulardır.

Renkler için söylenebilecek tek şey doğada olan tüm renklerin bu ürünlerde karşımıza çıktığı. Kırmızıdan siyaha, beyazdan pembeye aklınıza gelen tüm renkler farklı beklentilere yanıt verir türdendir.

S,M, L, XL gibi ana bedenler olduğu gibi daha zayıf ve daha kilolu olan insanlar için de değişik bedenler değişik markalarda karşımıza çıkıyor. Fiyatlar da diğer ürünlerde olduğu gibi ürünün markasına, modeline, özelliğine göre değişiyor.