Leopar Gecelik

, 11 ürün bulduk!

Leopar Gecelik

Güç ve dişiliğin sembolü leopar deseni, kendine güvenen bayanların ilgisini çeken desenlerdir. Sarı, turuncu, kahverengi ve siyahın tonlarının kullanıldığı bu desenler, bayan giyim ve aksesuarlarında sıkça yer alıyor. Elbise, etek, kazak gibi giyim ürünlerinde farklı boyutlarda karşımıza çıkan leopar deseni, iç giyim ürünlerinde de yoğun şekilde kullanılıyor.

Fantezi gecelik modellerinde de sıkça karşımıza çıkan leopar deseni boyutuna göre vücut hatlarının eksikliklerini tamamlar. Fazla kilolarından şikayetçi bayanlar uzunlamasına gelen leopar desenli tasarımları tercih etmelidir. Benzer şekilde kısa boylu bayanlar da yine uzunlamasına gelen leopar desenleri ile daha uzun boylu görünebilir. Zayıflığından ya da boyunun uzunluğundan şikayetçi bayanlar büyük boyutlu ve karemsi gelen leopar desenli tasarımları kullanmalıdır. Bu şekilde vücut hatlarını dengeleyip daha hoş bir görünüme sahip olabilirler.

Leopar gecelik modelleri iddialı modellerdir. İnce askılı, straplez, askısız, çarpraz askılı, derin göğüs dekolteli leopar gecelikler şu an piyasada en fazla aranan ve tercih edilen modellerdir. Bu modellerin dışında daha değişik ve özel tasarımlar da mevcuttur. Daha kadınsı ve daha seksi bir tarz yaratmak isteyen bayanlar için iç giyim ve gecelik üzerine hizmet veren markalar birbirinden farklı çok sayıda modeli leopar deseni ile tasarlamaktadır. Siz de bu iddealı desen ile güzelliğinize güzellik katmak için leopar gecelik modellerini inceleyebilir, ürün çeşitlerimizden hoşunuza gidenleri evinizden çıkmadan online olarak satın alabilirsiniz.