Uzun Gecelik

, 79 model bulduk!

    Uzun Gecelik

    Uzun gecelikler her zaman tercih edilebilecek ürünlerdir. Her yaşa uygun ve her zevke göre özel tasarımları vardır. Günlük olarak kullanılan modellerin yanı sıra özel gecelerde de kullanılabilecek uzun gecelik modelleri mevcuttur. Fantezi gecelik kategorisinde de yer alan bu özel modellerde dantel, tül detayları ve dekoltelere yer verilmektedir.

    Her zaman kullanmak için uzun gecelik satın almadan önce renk ve deseninden çok kumaş türüne ve modeline dikkat edilmesi gerekir. Yaz-kış rahat kullanımlı bir gecelik için pamuklu kumaşların tercih edilmesi gerekir. Leke tutmayan, çekme yapmayan, kışın sıcak, yazın nem emici özelliği bulunan tamamen pamuklu kumaşlar gece deliksiz bir uyku için idealdir.Uyku sırasında rahat etmek için çok dar olmayan modellerin seçilmesi gerekir. Dar kesim uzun gecelik modellerinden yana seçim yapılacaksa özel yırtmaçlı modeller tercih edilebilir.

    Ayak bileğinin üzerinden diz altına kadar olan bölgede konumlanan uzun gecelik modelleri esnek yapılı olmalıdır. Esnek yapılı olmayan, açılmayan kumaş türleri ile elde edilen gecelikler uyku sırasında rahatsızlık verebilir. Deliksiz bir uyku için uzun geceliklern mutlaka hafif bol modelli ve esnek kumaşlar ile tasarlanması gerekir.

    Uzun gecelik modellerinde dikkat edilmesi gereken önemli noktaları göz önüne alarak tasarımlar hazırlayan çok sayıda iç giyim markası vardır. Bu iç giyim markaları her zevke özel ürünler hazırlayarak müşterilerin beğenisine sunar. İç Giyim Özel online satış sitesinde sevdiğiniz markaların en kullanışlı ürünlerini bulabilir, kolay alışveriş imkanı ile hemen sahip olabilirsiniz.