Kısa Gecelik

, 238 ürün bulduk!

Kısa Gecelik

Kısa gecelik modelleri, rahat oldukları kadar çekici modellerdir. İdeal vücut ölçülerine sahip bayanlar tarafından daha fazla tercih edilen kısa gecelikler, renk ve model seçenekleri karşımıza çıkıyor. Her zevk ve beden ölçüsüne uygun modelleri farklı marka seçenekleri ile icgiyimozel.com adresinden temin edebilirsiniz.

Kısa gecelik modelleri günlük kullanılabileceği gibi özel geceler için fantezi iç giyim ürünleri ile birlikte de kullanılabilir. Partnerine farklı bir gece yaşatmak isteyen bayanlar kendi bedenlerine en uygun kısa gecelik modellerini seçip kullanarak bunu gerçekleştirebilir. Dantelli, fırfır detaylı, yırtmaçlı, asimetrik kesimli ya da derin dekolteli kısa gecelikler en fazla tercih edilen modellerdir. Modellerde olduğu gibi renklerde de seçenekler mevcuttur. Bu renklerin arasında en fazla tercih edilenleri siyah, beyaz ve kırmızı renkleridir.

Gecelik modeli seçerken kişinin kendi vücut yapısına göre seçim yapması önemli bir noktadır. Genel olarak bayanlar bu konularda dikkatsiz davranır ve sadece gözlerine hoş gelen gecelikleri tercih ederler. Oysa bir geceliğin tam modelini verebilmesi için vücut hatları ile uyumlu olması gerekir.

Kısa gecelik modeli seçerken ürünün kısalığı boya göre seçilmelidir. Uzun boylu bayanlar diz üzerinde ya da diz hizasında modelleri tercih edebilir. Kısa boylu bayanlar ise bacak boyunu daha uzun gösteren basen hizasındaki gecelik modellerini tercih etmelidir. Renk seçiminde ise kilo durumuna göre seçim yapılması önemlidir. Hafif kilolu bayanların koyu renkleri tercih etmesi, daha zayıf görünmelerini sağlayacaktır. Siz de yeni bir kısa gecelik satın alırken bu önemli noktalara dikkat ederek vücut kusurlarını kapatan harika bir ürüne sahip olabilirsiniz.