Dolgulu Sütyen modelleri

, 42 ürün bulduk!
OUTLET Seçenekler
421,06 TL
OUTLET Seçenekler
 • +1
268,04 TL
OUTLET Seçenekler
400,80 TL
OUTLET Seçenekler
392,69 TL
OUTLET Seçenekler
234,36 TL

Dolgulu Sütyen Modelleri ve Fiyatları

 Kadınlar güzelliklerine ve dış giyimlerine oldukça dikkat eden kişiler olmaktadır. Herkes farklı bir her kadın farklı bir özelliğini ön plana çıkmak istemesine sağlamaktadır. Kimi kadınlar ince bir bel kimi kadınlar kıvrımlı kalçalar ya da kimi kadınlarda dik göğüslere sahip olmak istemektedir. spor yaparak fit olabilir kalçanızı ve belinizi istenilen bir kıvama getirmeniz mümkündür. Peki, göğüsler ile alakalı ne yapılması gerekmektedir.

 Özellikle dolgulu sütyenin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi küçük göğüslü olan kadınların tercih ettiği bir model olarak karşımıza gelmektedir. Ama dolgulu sutyen sadece küçük göğüslü kadınlar için değil aynı zamanda göğsünde sarkma problemi yaşayan kişiler için de kullanılmaktadır. sütyenin alt ve yan kısımlarında bulunan dolgu göz sıkıştırarak yukarıya doğru kaldırmaktadır. Ve bu da daha şık ve güzel bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

 Dolgulu Sütyen Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir.?

Dolgulu sütyen tercih ederken öncelikli olarak işim markasına kalitesine kullanılan kumaşın kalitesine çok fazla dikkat etmek gerekmektedir. Ve bu anlamda da özellikle bilinen siteler ile hareket edebilirsiniz. Tüm dünya üzerinde olduğu gibi ülkemizde de internet üzerinden alışveriş oldukça yaygın bir hale gelmiştir. sütyen noktasında adı ürün almak isteyen kişiler internet ortamında kullanmaktadır. Burada özellikle bilinen internet sitelerini kullanmak iş açısından oldukça fayda sağlayacaktır. Çünkü internet üzerinden çok ciddi boyutta bir hata ve yanılma payı da bulunmaktadır.

 İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürün çeşitlerinin bol olması ve birçok marka olması birçok modelin olması sizi daha rahat tutacaktır. Hem de gizlilik noktasını önemli olan bütün etmenlere iç giyim özel firması olarak karşılayacağız. İnternet üzerinden sattığımız ürünler şu şekildedir.

 •  NBB
 • Orkide
 • Ten
 • Moonlight
 • Miorre
 • Akbeniz
 • Anıl
 • Emay
 • Fabony
 • Gallipoli
 • Gece gölge
 • Moonlight

Gibi birçok marka ürünü internet sitemizde rahatlıkla bulunabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden yapacağınız alışverişler için çeşitli güvenlik önlemleri de alınmış bulunduğudur. Bu anlamda güvenli ve kaliteli bir alışveriş için firmamızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca piyasaya göre de çok ciddi boyutta fiyatlar noktasında yardımcı olunmaktadır.

 En Sağlıklı Sütyen Nasıl Olmalıdır?

 En sağlıklı sütyen kişinin birincisi göğüs bölgesi için uygun olan bir sütyeni kullanması gerekmektedir. Ama özellikle beden olarak tercih etmezsem yani sutyeni çok sık olmaması gerekmektedir. Meme ve sırta baskı yapmamalıdır. Ama en çok etki eden etmenler arasında pamuklu bir kumaş olması gerekliliği gelecektir. Pamuklu bir kumaş özellikle göğüs bölgesini terlemesinin önüne geçecektir. Kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağlayacaktır.

sütyen ile alakalı olarak kişinin ihtiyacı olan sütyenini kullanması da çok önemlidir. Kadınlarda göğüs bölgesi özellikle bir standarda sahip olan bir bölge değildir. Bazı kadınlarda göğüs oldukça büyük bazı kadınlarda küçük bazı kadınlarda sarkma gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu anlamda kişinin alacağı sütyen göğüs yapısına da uygun olması gerekmektedir. Özellikle sütyen ile alakalı olarak minimizer sutyenler de son dönemlerde göğsü büyük olan kişiler içinde oldukça kurtarıcı olmaktadır.

Kadın olmanın doğasında olan bazı durumlar bazı olgular var. Bunların en başında kadınların güzel görünme sevdiği insan başta olmak üzere herkese kendisini beğendirme dürtüsü geliyor ki giyim bu konuda kadınların imdadına Hızır gibi yetişiyor.

Gerek iç giyim, gerek ise dış giyim ürünleri doğru seçildiği zaman kadını olduğundan daha güzel gösteriyor.

İşte güzel ve daha dişil görünmek isteyen kadınlar ise sutyen modelleri içinde dolgulu sutyen olarak yapıyor. Bu tür sutyenlerin iki tür özelliği var. Bunlardan ilki göğsü bir veya 2 beden büyük göstermesi. İkincisi ise göğüs uçlarının belli olmasını önlemesi.

Dolgulu sutyenlerde kullanılan dolgu malzemesi ise ürünün markasına göre değişiyor. Pamuk, silikon, sünger en sık kullanılan dolgu malzemeleri.

Dolgulu sutyen kendi içinde iki ana grupta toplanıyor, Tam dolgulu olanlar ve yarım dolgulu olanlar ve her ikisi de farklı beklentilere hitap ediyor.

Özellikle küçük göğüslü kadınlar tercih etse bile iri göğüslü kadınların da daha seksi olmalarına izin verecek yapıda olan ürünler bunlar.

Askılı, askısız, dantelli, destekli, desteksiz olabiliyorlar. Burada karşımıza çok sayıda alternatif çıkıyor. Benzer durum renkler için de söz konusu.

Kullanılan malzemelere baktığımızda ise polyamide, elastan, pamuk, modal gibi farklı malzemelerden yapıldıklarını görüyoruz.

Ürünlerin fiyatları ise ürünün özelliğine, modeline, markasına göre değişik rakamlar ile karşımıza çıkıyor.