Dolgulu Sütyen

, 52 model bulduk!

Dolgulu Sütyen

Kadın olmanın doğasında olan bazı durumlar bazı olgular var. Bunların en başında kadınların güzel görünme sevdiği insan başta olmak üzere herkese kendisini beğendirme dürtüsü geliyor ki giyim bu konuda kadınların imdadına Hızır gibi yetişiyor.

Gerek iç giyim, gerek ise dış giyim ürünleri doğru seçildiği zaman kadını olduğundan daha güzel gösteriyor.

İşte güzel ve daha dişil görünmek isteyen kadınlar ise sutyen modelleri içinde dolgulu sutyen olarak yapıyor. Bu tür sutyenlerin iki tür özelliği var. Bunlardan ilki göğsü bir veya 2 beden büyük göstermesi. İkincisi ise göğüs uçlarının belli olmasını önlemesi.

Dolgulu sutyenlerde kullanılan dolgu malzemesi ise ürünün markasına göre değişiyor. Pamuk, silikon, sünger en sık kullanılan dolgu malzemeleri.

Dolgulu sutyen kendi içinde iki ana grupta toplanıyor, Tam dolgulu olanlar ve yarım dolgulu olanlar ve her ikisi de farklı beklentilere hitap ediyor.

Özellikle küçük göğüslü kadınlar tercih etse bile iri göğüslü kadınların da daha seksi olmalarına izin verecek yapıda olan ürünler bunlar.

Askılı, askısız, dantelli, destekli, desteksiz olabiliyorlar. Burada karşımıza çok sayıda alternatif çıkıyor. Benzer durum renkler için de söz konusu.

Kullanılan malzemelere baktığımızda ise polyamide, elastan, pamuk, modal gibi farklı malzemelerden yapıldıklarını görüyoruz.

Ürünlerin fiyatları ise ürünün özelliğine, modeline, markasına göre değişik rakamlar ile karşımıza çıkıyor.