Askısız Sütyen

Askısız sütyen modelleri, askısı olmayan üst giyim ürünleri ve elbise modelleri ile birlikte kullanılan iç giyim ürünleridir. Bu tür askısı olmayan üst giyim ürünleri ile birlikte şeffaf askı ya da özel tasarım askılar da kullanılabilir. Ancak bu tür askılar kısa sürede özelliklerini kaybeder ve yenisinin alınması gerekebilir. Bu nedenle askısız olarak satılan özel sütyenlerin kullanımı daha idealdir.

Askısız sütyen modelleri destekli, desteksiz, dantelli, dolgulu, silikonlu, balenli farklı çeşitlerde tasarlanıp satışa sunuluyor. Bu özel sütyenlerden ihtiyaca göre seçim yapılıp kullanılabilir. Bazı askısız sütyenlere sonradan askı takılabilir. Eğer sütyeninizi zaman zaman askılı olarak da kullanmayı düşünüyorsanız, bu özelliğinin olmasına dikkat edin. Askısız sütyen satın alma aşamasında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da sütyen ölçüsüdür. Kişinin kendi göğüs ölçüsünden küçük beden ölçüsünde aldığı askısız sütyenler sıkma yaparak iz çıkmasına neden olabilir. Büyük beden alınan askısız sütyenler ise uzun süre kişinin üzerinde kaldığında kayma yapabilir. Bu da rahat hareket edememe ve kötü bir görüntüye neden olabilir. Benzer sorunlar ile karşılaşmamak için tam göğüs ölçülerinde askısız sütyen modelleri tercih edilmelidir.

Askısı olmayan sütyenlerin kullanımı yaygın olduğu için desen, renk ve modellerinde çeşitlilik söz konusudur. Siz de kendi özel zevklerinize uygun kaliteli markaların en beğenilen ürünlerine ulaşmak için icgiyimozel.com askısız sütyen kategorisine göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri yakından daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.