Tüm ürünlerde haftasonu özel Anında %10 İndirim

Dikişsiz Sütyen

Dikişsiz sütyen, dar, vücuda tam oturan üst giyim ürünleri ile birlikte rahatça kullanılabilir. Normal sütyenlerin yan kısımlarında ya da bazı bölümlerinde yer alan birleştirme dikişleri bu modellerde yoktur. Yalnızca askı ve arka kopça detayları bulunan bu ürünler günlük hayatta düz bir bluzun altında ya da özel gecelerde abiye elbiselerin altında kullanılabilir. İhtiyaca göre destekli, toparlayıcı özellikli, farklı askı detaylı modellerden biri tercih edilebilir.

Kaliteli ve bilindik iç giyim markalarının ürün kategorilerinde yer verilen dikişsiz sütyen modellerinin en büyük avantajı vücuda tam yapışan üst giyim ürünlerinin altında bile belli olmamasıdır. Sırf dikiş yerleri belli olduğu için ayrıca atlet giyilmesi gereken sütyenlerdense daha kolay kullanımlı bu ürünler kullanılabilir. Takım ya da tekli olarak satılan dikişsiz sütyenlerin renk ve desen çeşitliliği de çoktur. Tekli satın alımlarda benzer renk tonlarını bulmakta zorlanmadan uyumlu kombinler yapılabilir. Elbise altına giyilecek dikişsiz sütyenler ile benzer şekilde dikişsiz külotlar kombinlenip kullanılabilir. Bu şekilde hiç iz çıkarmadan en dar elbise modelleri bile rahatlıkla kullanılabilir.

Dikişsiz sütyen modelleri bayanlar tarafından çok tercih edilen modellerdir. Bu nedenle desen desen renk renk çok fazla çeşidi mevcuttur. Renk ve desen seçiminde tamamen kişinin kendi zevkini göz önüne alması gerekir. Beden seçiminde de yine kişisel ölçülere göre seçim yapılması büyük ya da küçük beden sütyen kullanılmaması gerekir. Siz de kendi zevkinize ve beden ölçünüze göre en kaliteli dikişsiz sütyen modellerini icgiyimozel.com adresinde bulabilir, kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.