İmer 2249 Modal Pamuklu Sporcu Sütyeni

İmer 2249 Modal Pamuklu Sporcu Sütyeni
İMER 2019 Koleksiyon: İmer 2249 Modal Pamuklu Sporcu Sütyeni

Sütyenlerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış İMER markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın İmer 2249 Modal Pamuklu Sporcu Sütyeni modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. İMER markasının İmer 2249 Modal Pamuklu Sporcu Sütyeni model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

120B, 80B, 85B, 90B, 95B, 100B, 105B, 110B, 115B bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Beyaz renk seçeneklerine sahip.İMER 2249 Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. İmer 2249 Modal Pamuklu Sporcu Sütyeni ürünü faturada "İMER 2249" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.