Sporcu Sütyen

, 27 ürün bulduk!

Sporcu Sütyen

İç giyim konusu oldukça kapsamlı olan bir konu ve kadın iç giyimi ile erkek iç giyiminde ortak olan ürünler olduğu gibi kendi doğal yapılarından dolayı cinsiyete özel olan ürünler de var ki kadınlar için bu ürün kolayca tahmin edilebileceği gibi sutyen.

Sutyen ise kendi içinde çok farklı alt kategorilerde karşımıza çıkıyor. İşte onlardan bir tanesi de sporcu sutyen başlığında yer alan ürünler.

Bu ürünün en temel özelliği kadınların spor yaparken de göğüslerinin dik ve dolgun durmasına olanak veren bir yapıda olmaları. Yani kadınlar hangi sporu yaparlarsa yapsın bu sutyen ile hem korkusuzca ve rahatça sporlarını yapabiliyor hem de göğüsleri ile göz dolduruyorlar.

Burada da diğer sutyen türlerinde olduğu birçok renk karşımıza çıkıyor. Ayrıca öyle güzel ürünler var ki sporcu sutyen sadece spor yapar iken kullanılacak diye bir kaide de yok. Her yaşta güvenle giyilebilir olan ürünler bunlar.

Göğüsleri toparlama özelliği de olan bu sutyenlerde kullanılan bu tasarım ürünlerde karşımıza çıkan ana bedenler şunlar: S, M, L, XL, XXL.

Kullanılan malzemelere baktığımızda ise modal, koton, elastan sıklıkla kullanılan malzemeler ama farklı markalarda değişik malzemeler de bulunabiliyor. Lakin hiçbirinin cilde zarar verme gibi bir durumu asla mevcut değil. Kaşıntı, tahriş vb. sorunlara yol açmıyorlar.

Fiyatlar ise kullanılan malzeme, marka ve özelliğine göre değişiyor.